Consell Escolar Municipal de Sant Andreu

Col left

Presidenta: Il.lma Sra. Carmen Andrés Añón
Vicepresidenta: Blanca Port Gimeno
Secretària: Sra. Joana Bonaterra

GRUPS MUNICIPALS DEL CONSELL DE DISTRICTE

Sra. Blanca Port Gimeno, Grup Municipal Barcelona en comú
Sra. Anna Satorra Sansano, Grup Municipal Convergència
Sra. Carmen Santana González, Grup Municipal del PP
Sra. Arantzazu González Campo, Grup Municipal del PSC
Sr. Carlos Rodríguez Escudero, Grup Municipal d’ERC
Sr. Marcos Rodríguez Hernández, Grup Municipal Ciutadans
Sr. Ivan Altamira Miralles, Grup Municipal CUP

CONSORCI D’EDUCACIÓ

Sra. Empar Garcia, Inspectora, Departament d’Ensenyament
Sra. Anna Garcia, Centre de Serveis Educatius

DIRECTORS CENTRES PÚBLICS

Sra. Carmina Álvarez Les, Escola Bernat de Boïl
Sra. Isabel Balaguer Millán, Institut L’Alzina
Sra. Montserrat Ciuró Muntanya, Institut Doctor Puigvert
Sra. Lluïsa Serra Garcia-Fraile, Doctor Ferran i Clua

TITULARS CENTRES CONCERTATS

Sr. Oriol López Julià, Ramón Llull
Sra. Sònia Zapata Parcerisas, Escola Bon Pastor
Sr. Jesús Abenza Pérez, Escola l’Esperança
Sra. Aurèlia Miñambres de la Torre, Escola Santíssima Trinitat

MESTRES CENTRES PUBLICS

Sra. Marta Benedico Mora, CEE Pont del Dragó
Sra. Domitila Viñas i Rodríguez, Escola Bernat de Boïl
Sra. Carme Alegre Canudas, USTEC

MESTRES CENTRES CONCERTATS

Sra. Mercè Rodó Morral, UGT
Sra. Núria Herrera, USOC
Sr. Ferran Elias Radigales, Escola l’Esperança

MARES I PARES CENTRES PÚBLICS

Sr. Josep Maria Ustrell Peñafiel, Institut L’Alzina
Sr. David Serrano Vidal, Escola Ignasi Iglésias

MARES I PARES CENTRES CONCERTATS

Sra. Núria Clavero Prades, Ramon Llull
Sra. Anna Maria López Domínguez, FEDAC Sant Andreu

MARES I PARES AMPA CENTRES PÚBLICS

Sr. Jordi Martínez Esplugas, Escola Turó Blau
Sr. David Escutia Garcia, Escola Pegaso

MARES I MARES AMPA CENTRES CONCERTATS

Sra. M. Carmen Franco, L’Esperança
Sr. Antonio Guerrero Requena, CC Mare de Déu dels Àngels

ALUMNES CENTRES PÚBLICS

Sr. Edgar González Santiago, SES Josep Comas i Solà
Sr. Eric San Clemente Álvarez, SES Josep Comas i Solà
Sr. Albert Gimeno, CEE Pont del Dragó
Sr. Arnau Reynals Rodríguez, Institut Joan Fuster

ALUMNES CENTRES CONCERTATS

Sra. Ariadna Costa, Ramon Llull

REPRESENTATS PAS

Sra. Eva Ma Martín Álvarez, CEE Pont del Dragó
Sra. Celina Trilla, CCOO
Sra. Nerea Sas Cabrejas, Escola la Maquinista
Sr. Manuel Valencia Rodríguez, UGT
Sra. Eva Piera Cano, CCOO

ENTITATS

Sra. Sandra Alcón González, AVV Sant Andreu Sud
Sr. Carles Mercader Plazas, AVV Sant Andreu Sud
Sra. Gemma Armengol Rosell, AVV Sant Andreu de Palomar
Sr. César Marcos Pérez, Salesians Sant Jordi
Sra. Mònica Sandoval, Coordinadora d’AMPAs dels centres públics del districte
Sr. Isidre Gutiérrez de Tena Moragas, Dijous Culturals
Sr. Jaume Matas Pedra, AVV La Sagrera 

Col right

Seu del Consell Escolar de Sant Andreu

C/Segadors, 2
08030 Barcelona
cemsantandreu@bcn.cat

Consulta les actes
Acta 09/12/2015 (313.34 KB)

Compartiu aquest contingut