Benvolgudes famílies,
S'acosten les Festes Nadalenques i quina millor forma de rebre-les que amb música.
A continuació us detallem l'organització de la setmana: poseu-hi tota l'atenció.
Bones Festes!
ATENCIÓ!
Dilluns 11/12 de 17:45 a 18:45 classe oberta de Fregasons, Cordal i Grup Folk - Dimarts 19/12 i divendres 22/12 de 19:00 a 20:30 : Examen Llenguatge Musical PAC
Dimarts 12/12 de 18:30 a 20.00: Concert de piano Narcisa Freixas a l ‘EMMEixample - Dimecres 20/12 de 18:30 a 20.00 : Concert de piano Narcisa Freixas al CMMB
*Dijous 14 |
|
Dilluns 18 |
Dimarts 19 |
Dimecres 20 |
Divendres 22 |
|
|
Sala audicions |
Sala audicions |
Sala audicions |
Sala audicions |
Sala audicions |
|
||
Al marge de l’audició, les classes es mantenen amb normalitat
|
18:00-18:30 Grups Llenguatge 1r 1r A i 1r 2n A (Núria) 1r 1r B i 1r 2n B (Maria)
Hora convocatòria alumnat: 17:30h
|
18.00-18:45 Ensemble teclats (A.Roqué) Combo Elèctrics (Jordi) Ensemble Acordions (Dioni) Guitarres Trastets (Carme)
Hora convocatòria alumnat: 17:30h |
18:00-18:30 Cors Baloo 1 i 2 (Maria)
Hora convocatòria alumnat: 17:30h |
18:00-18:45 Ens. piano i veu (A. Roqué) Orff 1 i 2 (A. Jacas) Ens. Percussió (grups 1, 2, 3 i 4) (Àlex) Cambra piano (Carolina)
Hora convocatòria alumnat:17:30h
|
|||
18:30-19:15 Cors Baloo 2A i 2B (Albert) Cor Crescendo (Albert)
Hora convocatòria alumnat: 18:00h |
19:00 CONCERT DE NADAL “SNOWMAN” al CMMB
Orquestra Snowman Quartet de clarinets Katsax
Hora convocatòria alumnat: 17:30h |
19:00-20:00 Audició alumnes Prova d’Accés Daniel Ortega, acordió Emma Catini, acordió Indar Salvador, trombó Hugo Azcona, violí Manuel Muñoz, violí
Hora convocatòria alumnat: 18:30h |
19:00-19:45 Arpes Glissando (Arnau) Arpes Ganxets (Arnau) Banda Olodum (F. Gregori) Banda Ventsonats (Rubén)
Hora convocatòria alumnat: 18:30h |
|
19:00-19:45 Combo Blue Jazz Band (Ernest) Banda Bufasons (F.Puig)
Hora convocatòria alumnat:18:30h
|
||
19:30-20 :30 Cor Teensoul (A. Roqué) Ensemble Vocal (Albert) Cobla (F. Gregori) Ensemble Fagots (Rosa) Duet Colofònia (A. Comellas) Guitarres Sistrings (Carme) Guitarres Estem d’acords(Carme) Combo Asswingats (Jordi)
Hora convocatòria alumnat: 19:00h |
|||||||
20:00-21:00 Ensemble Rumba folk (Adrià) Combo Latin rumba (Vicenç) Nou Combo (Vicenç) Combo 4 gats (Jordi) Big Band (Vicenç)
Hora convocatòria alumnat: 19:30h |
Aula 19 |
||||||
20:00-21:00 Audició alumnes Prova d’Accés Clara Rofes, clarinet Natalia Zuriaga, clarinet Maria Riudor, trompa Pau Molina, trompa
Hora convocatòria alumnat: 19:30h |
|||||||
20:00-21:00 Audició alumnes Prova d’Accés Maria S. Armengol, flauta Maria Ibañez, flauta Xinyi Liu, flauta Pau Martínez, flauta
Hora convocatòria alumnat: 19:30h |