Agenda

Laia Ortiz Castellví

Segona tinenta d'alcaldia

Direcció de l'Àrea de Drets Socials

Regidora Portaveu del Grup Municipal de B Comú

Regidora del Districte de Sant Andreu

Anar al facebook

Anar al twitter

Àrea de Drets Socials
Sant Andreu

Avui

No hi ha activitats previstes

Aquesta agenda recull l'activitat del regidor o regidora en els càrrecs que exerceix a l'Ajuntament de Barcelona durant aquest mandat polític.

diumenge 21 octubre ,2018

No hi ha activitats previstes

Setmana de 15 octubre, 2018

  dilluns, 15 dimarts, 16 dimecres, 17 dijous, 18 divendres, 19 dissabte, 20 diumenge, 21
Tot el dia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Abans 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reunió Sr. Pau Marí-Klose, Alto Comisionado de lucha contra la pobreza infantil.

Reunió Sr. Pau Marí-Klose, Alto Comisionado de lucha contra la pobreza infantil.

dilluns, 15 octubre
09:30h a 10:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
Reunió d'Acció Social

Reunió d'Acció Social

dilluns, 15 octubre
11:00h a 13:00h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
Reunió Eurocities

Reunió Eurocities

dilluns, 15 octubre
13:00h a 14:00h
Ajuntament de Barcelona
 
 
Dinar de treball de l'equip de govern

Dinar de treball de l'equip de govern

dilluns, 15 octubre
14:00h a 16:00h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
Reunió interna

Reunió interna

dilluns, 15 octubre
16:00h a 17:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
Comissió executiva ICV

Comissió executiva ICV

dilluns, 15 octubre
18:00h a 19:30h
 
 
Assemblea SEC

Assemblea SEC

dilluns, 15 octubre
19:00h a 20:00h
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Comissió extraordinària de Drets Socials

Comissió extraordinària de Drets Socials

dimarts, 16 octubre
09:00h a 09:30h
Ajuntament de Barcelona
 
Comissió de Drets Socials

Comissió de Drets Socials

dimarts, 16 octubre
09:30h a 14:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Centre obert Navas

Centre obert Navas

dimarts, 16 octubre
17:00h a 18:00h
 
 
Consell de Barri St. Andreu

Consell de Barri St. Andreu

dimarts, 16 octubre
18:30h a 20:30h
Seu del Districte de Sant Andreu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
III Congrés de Serveis Socials Bàsics

III Congrés de Serveis Socials Bàsics

dimecres, 17 octubre
09:00h a 11:30h
La Farga Hospitalet
 
 
 
 
Cloenda Jornada Taula entitats del Tercer Sector de Catalunya

Cloenda Jornada Taula entitats del Tercer Sector de Catalunya

dimecres, 17 octubre
12:00h a 13:30h
Fundació SURT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UE St. Andreu

UE St. Andreu

dimecres, 17 octubre
20:30h a 22:00h
UE St. Andreu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22è Forum Fedaia

22è Forum Fedaia

dijous, 18 octubre
09:30h a 10:00h
Caixa Fòrum
 
 
Comissió de govern

Comissió de govern

dijous, 18 octubre
10:00h a 11:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
 
Reunió IMEB i Consorci d'Educació

Reunió IMEB i Consorci d'Educació

dijous, 18 octubre
13:30h a 14:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
 
Reunió Grup Estratègic d'Habitatge

Reunió Grup Estratègic d'Habitatge

dijous, 18 octubre
16:30h a 18:30h
Ajuntament de Barcelona
 
 
 
Acte centenari naixement M. Aurèlia Capmany

Acte centenari naixement M. Aurèlia Capmany

dijous, 18 octubre
18:30h a 20:00h
Palau de la Virreina
 
 
 
Sopar BCN en Comú Esquerra de l'Eixample

Sopar BCN en Comú Esquerra de l'Eixample

dijous, 18 octubre
20:30h a 23:00h
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reunió Consorci d'Educació

Reunió Consorci d'Educació

divendres, 19 octubre
10:00h a 11:00h
Ajuntament de Barcelona
 
 
Presentació Apropa Cultura

Presentació Apropa Cultura

divendres, 19 octubre
11:00h a 12:00h
Gran Teatre del Liceu
 
 
Visita Escuela Canòdrom

Visita Escuela Canòdrom

divendres, 19 octubre
12:30h a 13:30h
Escuela Infantil Canòdrom
 
 
 
Rebuda dels esportistes dels Jocs Special Olympics del TEB

Rebuda dels esportistes dels Jocs Special Olympics del TEB

divendres, 19 octubre
14:00h a 14:30h
Seu del Districte de Sant Andreu
 
 
 
 
Celebració Casaments Civils de Disctricte

Celebració Casaments Civils de Disctricte

divendres, 19 octubre
17:00h a 20:00h
Seu del Districte de Sant Andreu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Celebració del Dia d'Islàndia

Celebració del Dia d'Islàndia

dissabte, 20 octubre
12:00h a 13:00h
Plaça Islàndia
 
 
 
 
 
Plenari ordinari BCN en comú

Plenari ordinari BCN en comú

dissabte, 20 octubre
16:00h a 20:30h
Seu BCN en Comú
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

octubre 2018

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
1
2
3
4
5
6
7
10:00h a 12:00h
Reunió d'Acció Social

dilluns, 1 octubre
10:00h a 12:00h

Ajuntament de Barcelona
 
12:00h a 13:00h
Reunió interna

dilluns, 1 octubre
12:00h a 13:00h

Ajuntament de Barcelona
 
13:00h a 14:00h
Reunió educació

dilluns, 1 octubre
13:00h a 14:00h

Ajuntament de Barcelona
 
14:00h a 16:00h
Dinar de treball de l'equip de govern

dilluns, 1 octubre
14:00h a 16:00h

Ajuntament de Barcelona
 
16:00h a 17:30h
Reunió interna

dilluns, 1 octubre
16:00h a 17:30h

Ajuntament de Barcelona
 
09:30h a 10:30h
Reunió Sant Egidi

dimarts, 2 octubre
09:30h a 10:30h

Ajuntament de Barcelona
 
10:30h a 10:45h
Presentació de les darreres novetats en relació al projecte de Porta Trinitat, a Trinitat Vella

dimarts, 2 octubre
10:30h a 10:45h

Ajuntament de Barcelona
 
11:00h a 12:00h
Reunió Grup assessorament polítiques sensellarisme

dimarts, 2 octubre
11:00h a 12:00h

Ajuntament de Barcelona
 
12:30h a 14:00h
Reunió menors

dimarts, 2 octubre
12:30h a 14:00h

Ajuntament de Barcelona
 
16:00h a 17:00h
Visita local Telefònica St. Andreu

dimarts, 2 octubre
16:00h a 17:00h

 
17:00h a 18:00h
Reunió prèvia Plenari St. Andreu

dimarts, 2 octubre
17:00h a 18:00h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
18:30h a 21:30h
Consell Plenari St. Andreu

dimarts, 2 octubre
18:30h a 21:30h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
09:00h a 10:00h
Reunió gerent de Sant Andreu

dimecres, 3 octubre
09:00h a 10:00h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
10:00h a 11:30h
Reunió equip directiu Districte

dimecres, 3 octubre
10:00h a 11:30h

Sede del Distrito de Sant Andreu
 
12:00h a 13:00h
Reunió Sokotech

dimecres, 3 octubre
12:00h a 13:00h

 
13:00h a 14:00h
Acte La Sagrera

dimecres, 3 octubre
13:00h a 14:00h

 
09:00h a 14:00h
Sessió B-Mincome

dijous, 4 octubre
09:00h a 14:00h

 
14:30h a 16:00h
dinar de treball amb l'AVV Congrés-Indians

dijous, 4 octubre
14:30h a 16:00h

 
16:30h a 18:00h
Comissió Permanent CMBS

dijous, 4 octubre
16:30h a 18:00h

Museu Picasso
 
18:00h a 20:00h
Diàleg 7 alcades/ses ciutats que acullen seus de la UPC

dijous, 4 octubre
18:00h a 20:00h

Facultat de Nàutica
 
09:00h a 10:30h
Acte Fòrum Procés Participatiu Obert cap a la 5ª Convenció

divendres, 5 octubre
09:00h a 10:30h

 
10:00h a 11:30h
Reunió de coordinació política de l'Àrea de Drets Socials

divendres, 5 octubre
10:00h a 11:30h

Ajuntament de Barcelona
 
12:00h a 13:30h
Acte AGE Platform Europe

divendres, 5 octubre
12:00h a 13:30h

 
16:00h a 16:30h
Celebració Casaments Civils

divendres, 5 octubre
16:00h a 16:30h

Ajuntament de Barcelona
 
11:00h a 13:00h
Comerç al carrer

dissabte, 6 octubre
11:00h a 13:00h

 
13:30h a 14:00h
Celebració Casaments Civils

dissabte, 6 octubre
13:30h a 14:00h

Ajuntament de Barcelona
 
11:00h a 12:00h
AVV Meridiana Cero

diumenge, 7 octubre
11:00h a 12:00h

 
12:30h a 13:00h
Ballada de Sardanes Homenatge a Ignasi Iglesias

diumenge, 7 octubre
12:30h a 13:00h

 
8
9
10
11
12
13
14
09:30h a 12:00h
Consell Assessor del SMI

dilluns, 8 octubre
09:30h a 12:00h

Centre Cívic del Besòs
 
14:00h a 16:00h
Dinar de treball de l'equip de govern

dilluns, 8 octubre
14:00h a 16:00h

Ajuntament de Barcelona
 
16:00h a 17:30h
Reunió interna

dilluns, 8 octubre
16:00h a 17:30h

Ajuntament de Barcelona
 
18:00h a 19:00h
Reunió FEDAIA

dilluns, 8 octubre
18:00h a 19:00h

 
10:00h a 12:00h
Reunió d'Acció Social

dimarts, 9 octubre
10:00h a 12:00h

Ajuntament de Barcelona
 
12:00h a 13:30h
Taula d' atenció integrada social i sanitària a al ciutat de Barcelona

dimarts, 9 octubre
12:00h a 13:30h

Ajuntament de Barcelona
 
13:30h a 14:30h
Reunió IMPD

dimarts, 9 octubre
13:30h a 14:30h

Ajuntament de Barcelona
 
17:00h a 18:00h
Visita Rebost solidari Bon Pastor

dimarts, 9 octubre
17:00h a 18:00h

 
18:30h a 20:30h
Acte SeC Bon Pastor

dimarts, 9 octubre
18:30h a 20:30h

 
10:00h a 11:30h
Inauguració antena del CDIAP EIPI de Nou Barris

dimecres, 10 octubre
10:00h a 11:30h

Casal del Barri de Torre Baró
 
12:00h a 13:00h
Reunió gerent de Sant Andreu

dimecres, 10 octubre
12:00h a 13:00h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
13:00h a 14:30h
Reunió equip directiu Districte

dimecres, 10 octubre
13:00h a 14:30h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
10:00h a 11:30h
Comissió de govern

dijous, 11 octubre
10:00h a 11:30h

Ajuntament de Barcelona
 
11:30h a 12:30h
Reunió FEDAIA

dijous, 11 octubre
11:30h a 12:30h

Ajuntament de Barcelona
 
12:30h a 13:00h
Reunió Eurocities

dijous, 11 octubre
12:30h a 13:00h

Ajuntament de Barcelona
 
13:00h a 14:30h
Reunió equip de coordinació de la Tinència

dijous, 11 octubre
13:00h a 14:30h

Ajuntament de Barcelona
 
16:30h a 18:30h
Espai Coresponsabilitat Atenció a les Persones

dijous, 11 octubre
16:30h a 18:30h

Ajuntament de Barcelona
 
18:00h a 20:00h
Consell Rector de l'IMPD

dijous, 11 octubre
18:00h a 20:00h

Ajuntament de Barcelona
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
09:30h a 10:30h
Reunió Sr. Pau Marí-Klose, Alto Comisionado de lucha contra la pobreza infantil.

dilluns, 15 octubre
09:30h a 10:30h

Ajuntament de Barcelona
 
11:00h a 13:00h
Reunió d'Acció Social

dilluns, 15 octubre
11:00h a 13:00h

Ajuntament de Barcelona
 
13:00h a 14:00h
Reunió Eurocities

dilluns, 15 octubre
13:00h a 14:00h

Ajuntament de Barcelona
 
14:00h a 16:00h
Dinar de treball de l'equip de govern

dilluns, 15 octubre
14:00h a 16:00h

Ajuntament de Barcelona
 
16:00h a 17:30h
Reunió interna

dilluns, 15 octubre
16:00h a 17:30h

Ajuntament de Barcelona
 
18:00h a 19:30h
Comissió executiva ICV

dilluns, 15 octubre
18:00h a 19:30h

 
19:00h a 20:00h
Assemblea SEC

dilluns, 15 octubre
19:00h a 20:00h

 
09:00h a 09:30h
Comissió extraordinària de Drets Socials

dimarts, 16 octubre
09:00h a 09:30h

Ajuntament de Barcelona
 
09:30h a 14:30h
Comissió de Drets Socials

dimarts, 16 octubre
09:30h a 14:30h

Ajuntament de Barcelona
 
17:00h a 18:00h
Centre obert Navas

dimarts, 16 octubre
17:00h a 18:00h

 
18:30h a 20:30h
Consell de Barri St. Andreu

dimarts, 16 octubre
18:30h a 20:30h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
09:00h a 11:30h
III Congrés de Serveis Socials Bàsics

dimecres, 17 octubre
09:00h a 11:30h

La Farga Hospitalet
 
12:00h a 13:30h
Cloenda Jornada Taula entitats del Tercer Sector de Catalunya

dimecres, 17 octubre
12:00h a 13:30h

Fundació SURT
 
20:30h a 22:00h
UE St. Andreu

dimecres, 17 octubre
20:30h a 22:00h

UE St. Andreu
 
09:30h a 10:00h
22è Forum Fedaia

dijous, 18 octubre
09:30h a 10:00h

Caixa Fòrum
 
10:00h a 11:30h
Comissió de govern

dijous, 18 octubre
10:00h a 11:30h

Ajuntament de Barcelona
 
13:30h a 14:30h
Reunió IMEB i Consorci d'Educació

dijous, 18 octubre
13:30h a 14:30h

Ajuntament de Barcelona
 
16:30h a 18:30h
Reunió Grup Estratègic d'Habitatge

dijous, 18 octubre
16:30h a 18:30h

Ajuntament de Barcelona
 
18:30h a 20:00h
Acte centenari naixement M. Aurèlia Capmany

dijous, 18 octubre
18:30h a 20:00h

Palau de la Virreina
 
20:30h a 23:00h
Sopar BCN en Comú Esquerra de l'Eixample

dijous, 18 octubre
20:30h a 23:00h

 
10:00h a 11:00h
Reunió Consorci d'Educació

divendres, 19 octubre
10:00h a 11:00h

Ajuntament de Barcelona
 
11:00h a 12:00h
Presentació Apropa Cultura

divendres, 19 octubre
11:00h a 12:00h

Gran Teatre del Liceu
 
12:30h a 13:30h
Visita Escuela Canòdrom

divendres, 19 octubre
12:30h a 13:30h

Escuela Infantil Canòdrom
 
14:00h a 14:30h
Rebuda dels esportistes dels Jocs Special Olympics del TEB

divendres, 19 octubre
14:00h a 14:30h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
17:00h a 20:00h
Celebració Casaments Civils de Disctricte

divendres, 19 octubre
17:00h a 20:00h

Seu del Districte de Sant Andreu
 
12:00h a 13:00h
Celebració del Dia d'Islàndia

dissabte, 20 octubre
12:00h a 13:00h

Plaça Islàndia
 
16:00h a 20:30h
Plenari ordinari BCN en comú

dissabte, 20 octubre
16:00h a 20:30h

Seu BCN en Comú
 
 
22
23
24
25
26
27
28
Participació en EUROTICIES SAF meeting dilluns, 22 octubre a dimecres, 24 octubre
08:30h a 20:30h
Participació en EUROTICIES SAF meeting

dilluns, 22 octubre a dimecres, 24 octubre
08:30h a 20:30h

Stutgartt
 
10:00h a 11:30h
Comissió de govern

dijous, 25 octubre
10:00h a 11:30h

Ajuntament de Barcelona
 
11:30h a 12:30h
Inauguració projecte From Bubbles

dijous, 25 octubre
11:30h a 12:30h

Museu Marítim
 
13:30h a 14:30h
Cloenda Jornades internacionals

dijous, 25 octubre
13:30h a 14:30h

Centre Cívic La Barceloneta
 
16:00h a 17:30h
Consellde Govern de l'Institut d'Infància

dijous, 25 octubre
16:00h a 17:30h

Ajuntament de Barcelona
 
17:30h a 18:30h
Reunió Salut

dijous, 25 octubre
17:30h a 18:30h

Ajuntament de Barcelona
 
18:30h a 20:00h
Reunió Consellers d'Acció Social

dijous, 25 octubre
18:30h a 20:00h

Ajuntament de Barcelona
 
10:00h a 15:00h
Consell Plenari

divendres, 26 octubre
10:00h a 15:00h

Ajuntament de Barcelona
 
18:30h a 20:00h
Acto Viviendas

divendres, 26 octubre
18:30h a 20:00h

 
12:00h a 12:30h
Placa Elisa Garcia

dissabte, 27 octubre
12:00h a 12:30h

Jardins Elisa Garcia
 
16:00h a 17:30h
Municilab

dissabte, 27 octubre
16:00h a 17:30h

 
18:00h a 19:00h
40 Trofeu Alejandro López

dissabte, 27 octubre
18:00h a 19:00h

CN Sant Andreu
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 

acte sense distinció

Setmana de 15 octubre, 2018

dilluns, 15 octubre

09:30h a 10:30h

Reunió Sr. Pau Marí-Klose, Alto Comisionado de lucha contra la pobreza infantil.


Ajuntament de Barcelona
11:00h a 13:00h

Reunió d'Acció Social


Ajuntament de Barcelona
13:00h a 14:00h

Reunió Eurocities


Ajuntament de Barcelona
14:00h a 16:00h

Dinar de treball de l'equip de govern


Ajuntament de Barcelona
16:00h a 17:30h

Reunió interna


Ajuntament de Barcelona
18:00h a 19:30h

Comissió executiva ICV

19:00h a 20:00h

Assemblea SEC

dimarts, 16 octubre

09:00h a 09:30h

Comissió extraordinària de Drets Socials


Ajuntament de Barcelona
09:30h a 14:30h

Comissió de Drets Socials


Ajuntament de Barcelona
17:00h a 18:00h

Centre obert Navas

18:30h a 20:30h

Consell de Barri St. Andreu


Seu del Districte de Sant Andreu

dimecres, 17 octubre

09:00h a 11:30h

III Congrés de Serveis Socials Bàsics


La Farga Hospitalet
12:00h a 13:30h

Cloenda Jornada Taula entitats del Tercer Sector de Catalunya


Fundació SURT
20:30h a 22:00h

UE St. Andreu


UE St. Andreu

dijous, 18 octubre

09:30h a 10:00h

22è Forum Fedaia


Caixa Fòrum
10:00h a 11:30h

Comissió de govern


Ajuntament de Barcelona
13:30h a 14:30h

Reunió IMEB i Consorci d'Educació


Ajuntament de Barcelona
16:30h a 18:30h

Reunió Grup Estratègic d'Habitatge


Ajuntament de Barcelona
18:30h a 20:00h

Acte centenari naixement M. Aurèlia Capmany


Palau de la Virreina
20:30h a 23:00h

Sopar BCN en Comú Esquerra de l'Eixample

divendres, 19 octubre

10:00h a 11:00h

Reunió Consorci d'Educació


Ajuntament de Barcelona
11:00h a 12:00h

Presentació Apropa Cultura


Gran Teatre del Liceu
12:30h a 13:30h

Visita Escuela Canòdrom


Escuela Infantil Canòdrom
14:00h a 14:30h

Rebuda dels esportistes dels Jocs Special Olympics del TEB


Seu del Districte de Sant Andreu
17:00h a 20:00h

Celebració Casaments Civils de Disctricte


Seu del Districte de Sant Andreu

dissabte, 20 octubre

12:00h a 13:00h

Celebració del Dia d'Islàndia


Plaça Islàndia
16:00h a 20:30h

Plenari ordinari BCN en comú


Seu BCN en Comú