2n Mercat d’Art

14 desembre 2013
11:00

Dissabte 14 de desembre, d’onze del matà­ a vuit del vespre.
Cartells Mercat dart

El dia 14 de desembre es celebrarà  a l’Espai Jove Boca Nord el 2n Mercat d’Art Jove del Carmel (Mira esdeveniment a FB.)

El Mercat d’Art Jove del Carmel, vol  ser un aparador de la creació artà­stica jove i un fòrum per a nous talents. Tenim dibuixants, il·lustradors, fotògrafs, graffiters, bijuteria, kraft, vidre, cerà mica, escultura, objectes de disseny, decoració i moda… tot prent com a base propostes joves,  innovadores i de producció pròpia. Oferim als artistes un espai d’exposició i venda de les seves creacions.

SALA d’EXPOSICIONS (PIS -1)
LAURA COSCULLUELA _IL•LUSTRACIà“
MAYTASUNA_ IL•LUSTRACIà“ I CERAMICA
MIREIA TERRADO _ IL•LUSTRACIà“ I FOTOGRAFIA
TUZEITOR_ IL•LUSTRACIà“
BRONIK_ IL•LUSTRACIà“ I GRAFFIT
PEDRO SIMà“N_ IL•LUSTRACIà“ I ALTRES
JESSICA VON HELMONT_ FINE ARTS
NURIA PALACàN_ IL•LUSTRACIà“
SERGIO MàRQUEZ CLAVIJO _ IL•LUSTRACIà“ I PINTURA
IOLANDA MARRASé LLOBET_ IL•LUSTRACIà“
ROSER CLOTET_ MàšSICA I DIBUIX
JESàšS ROMERO MARTOS_FERRO FORJAT
TON LLEVOT_FOTOGRAFIA
ALUMNES ESCOLA MASSANA / AA EART VIC_FIRA D’ART

SALA DE CONFERàˆNCIES (PIS 1)
LA MARTA RIUS_MàšSICA I IL•LUSTRACIà“
HANDMADE YOLIANT _BIJUTERIA
THE LAZY JELLYFISH_MODA I ACCESSORIS INFANTILS
OUT OF OFFICE_MODA I IL•LUSTRACIà“
LITTLE KIWIS DECORATION_COMPLEMENTS
PATRICE BLEZSKY_COMPLEMENTS
LA PARADETA HANDMADE_BIJUTERIA I COMPLEMENTS
LAURI’S_COMPLEMENTS GOS
MONTSERRAT ARAGALL_SCRAPBOOKING
HOLA DISTRO_ IL•LUSTRACIà“
DMUNTANé_CERAMICA
ESPAI BAR
UAL•LA!_MàšSICA
EL TREBOL DE 4 & CLEOSCRAP_BIJUTERIA I SCRAPBOOKING
NOMERINDO_CRAFT
ASIA FILCà“WNA_GANXET
BLUX_BIJUTERIA I COMPLEMENTS
BINOMIS_COMPLEMENTS
EN LAS NUBES DE ALGODà“N_ENQUADERNACIà“
A PEDAZITOS_MOSAIC
MRAMOS CREATIONS_COMPLEMENTS INFANTILS
GRANADURA_BIJUTERIA
ARTESANIA COL•LEGI COR DE MARIA_ CRAFT I COMPLEMENTS

Durant la jornada també podreu gaudir d’actuacions musicals,  i espectacles, tot creat per un ambient relaxat i agradable.
11h MARXING BAND Boca Nord
11.30h Alumnes del taller de TEATRE MUSICAL
12h STUTZ BEARCAT (versions dels 50’)
13h DC Quartet (jazz)
14h VAGABUNDA ARMADA  AllStars (electrònica)
15.30h Alumnes del taller de COMBO MUSICAL
16h ROUS ROOTS (blues jazz)
17h COLD STREAM (pop-rock)
17.30h PEDRO MERGIHI (guitar solo)
18h SERGIO & JOSE ANTONIO (flamenc i altres herbes guitarrils)
18.30h UA•LA! (música & humor)
19.30h M’BORE (percussió i dansa africana)

i les intervencions de ROSI “La Pallassa”(clown)

i…..Sonia Estévez amb live painting performance sobre cristal.

 

Propers esdeveniments

  • No events.

Tota l'agenda