9.30 h |
Esmorzar lliure |
C. Finlàndia |
|
|
|
10.00 h |
Activitats infantils i en família (fins les 13 h) |
C. Vallespir |
|
|
|
10.30 h |
XX Open Internacional d'Escacs: campionat a dobles |
C. Guadiana |
|
|
|
11.00 h |
Tallers per als infants |
Casa Gran (c. Rosés) |
|
Tallers infantils |
Plaça de la Farga |
|
Jocs infantils amb l'Esplai Sant Medir |
C. Finlàndia |
|
|
|
11.30 h |
Jocs de cucanya |
C. Sagunt |
|
|
|
12.00 h |
Festa d'escuma amb Tito Park |
C. Alcolea de Baix |
|
Jocs infantils |
C. Alcolea de Dalt |
|
|
|
12.30 h |
Musclada (amb tiquet)
|
C. Galileu
|
14.00 h |
Fideuà popular (amb tiquet) |
C. Alcolea de Dalt |
|
Vermut (per a socis i sòcies) |
C. Finlàndia |
|
Sardinada |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
14.30 h |
Gran mongetada tradicional |
Plaça de la Farga |
|
|
|
17.00 h |
Xocolatada infantil |
C. Finlàndia |
|
Taller de serigrafia amb Col·lectiva Mar |
C. Papin |
|
Tarda de classes de swing |
C. Vallespir de Baix |
|
Activitats infantils i en família (berenar inclòs) |
C. Vallespir |
|
Tarda de Catan i altres jocs de taula (Castellers de Sants) |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
|
|
17.30 h |
Jocs de taula |
Casa Gran (c. Rosés) |
|
Jocs de taula |
Plaça de la Farga |
|
Berenar dels avis i de les àvies (socis i sòcies) |
C. Galileu |
|
Jocs de taula amb Sants-Niggurath |
C. Sagunt |
|
|
|
18.00 h |
Ruta històrica per Sants |
Seu del Districte... |
|
Xocolatada per a la mainada |
C. Alcolea de Baix |
|
Berenar amb àvies del carrer i actuació |
C. Alcolea de Dalt |
|
Xocolatada |
C. Guadiana |
|
Conversa amb el Sindicat de Manters i Col·lectiva Mar |
C. Papin |
|
Xocolatada infantil |
C. Robrenyo |
|
|
|
18.15 h |
Sessió de ioga per a totes les edats |
C. Valladolid |
|
|
|
18.30 h |
Ruta històrica per Sants adaptada a persones amb diversitat funcional |
Seu del Districte... |
|
Espectacle infantil |
C. Alcolea de Baix |
|
Xicana: una gran pallassa |
C. Finlàndia |
|
|
|
19.00 h |
Sopar i animació musical (Equipament per a la gent gran Josep Miracle) |
Plaça de Bonet i Muixí |
|
Cantada d'havaneres amb el Grup Montjuïc |
C. Galileu |
|
Blackup (ritmes africans i caribenys) |
C. Papin |
|
Zumba en família |
C. Valladolid |
|
|
|
19.30 h |
Xocolatada |
C. Valladolid |
|
Concert a càrrec de CCS (folk) (Castellers de Sants) |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
|
|
20.00 h |
Concurs de pizzes: dolces, salades, originals... |
C. Finlàndia |
|
Grup d'havaneres i rom cremat |
C. Robrenyo |
|
L'Estenedor presenta Contarelles (titelles) |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
21.00 h |
Montaditos by Galileu |
C. Galileu |
|
Fideuà (gratuïta per a socis i sòcies, si no 8 €) |
C. Sagunt |
|
|
|
21.30 h |
Sopar de frankfurt |
C. Alcolea de Baix |
|
Sopar italià (lliure) |
C. Finlàndia |
|
Ballada de swing amb la música en directe de Scaramouche |
C. Papin |
|
|
|
22.00 h |
Nit de festa amb PD Membrillos |
C. Finlàndia |
|
Nit de punk: Ratpenat + MotorZombies |
C. Vallespir de Baix |
|
Concert de Willy and The Poorboys |
C. Vallespir |
|
Concerts amb Ovella Xao (música festiva) i Strombers (patxanga simfònica) (Castellers) |
C. Viriat |
|
|
|
22.30 h |
Actuació i ball amb el Guateque i Santi Carulla |
Casa Gran (c. Rosés) |
|
Cocodrilo Club |
C. Galileu |
|
|
|
23.00 h |
Swing |
C. Alcolea de Baix |
|
Ball amb Litus |
C. Alcolea de Dalt |
|
Black & White (components de L80 Principales) |
Plaça de la Farga |
|
Concert amb Son de la Rambla |
C. Guadiana |
|
Discomòbil Festival Sound |
C. Robrenyo |
|
Havaneres amb el grup Xarxa (rom cremat gratuït per a socis i sòcies) |
C. Sagunt |
|
Discomòbil a càrrec de DJ Robert |
C. Valladolid |
|
|
|
0.00 h |
"Top a Top". Reggae Nights amb Rebeldemadiaq Sound |
C. Rossend Arús |
|
Concert de Rock the Night |
C. Vallespir |
|
|
|
1.00 h |
Discomòbil amb Eugeni Carrió |
Plaça de la Farga |