Dissabte 25
9.30 h | Cursa atlètica Esmorzar lliure |
Plaça de la Farga C. Finlàndia |
10.00 h | Torneig de botifarra (Castellers de Sants) | C. Comtes de Bell-lloc |
11.00 h | Entrega de premis de la cursa atlètica | Plaça de la Farga |
Guerra d'aigua | C. Galileu | |
Joc creatiu per a infants de 0 a 6 anys (Tata Inti) | C. Sagunt | |
Jocs de taula amb l'associació lúdica Club Silmaril | ||
Animació musical infantil | C. Vallespir | |
11.30 h | Trenquem l'olla (jocs per a nens i nenes socis i sòcies) | C. Finlàndia |
Gran guerra d'aigua | C. Guadiana | |
V Batalla Ninja: Sants Porpra vs Sants Ocre (organitza: C. Papin) | Jardinis de Can Mantega | |
12.00 h | Entrega de premis de la votació popular de carrers (Sants 3 Ràdio) | C. Valladolid |
Sardanes amb La Nova del Vallès | C. Alcolea de Baix | |
Concurs de truites, tapes i canapès | C. Alcolea de Dalt | |
12.30 h | Vermut & Jazz a càrrec de Red Coffee Jazz Trio (Castellers de Sants) | C. Comtes de Bell-lloc |
13.30 h | Lliurament de premis de la votació popular de carrers (Ona de Sants) | C. Vallespir |
Vermut de fi de festa | C. Alcolea de Dalt | |
14.00 h | Aperitiu de fi de festes | C. Robrenyo |
Concurs de truites | C. Alcolea de Baix | |
Paellada i fideuà popular (C. Rosend Arús) | Plaça d'Ibèria | |
Botifarrada (per a persones sòcies i família) | C. Finlàndia | |
L'hora del vermut (Vinarres) | C. Sagunt | |
Botifarrada popular | C. Vallespir de Baix | |
Botifarrada popular (Castellers de Sants) | C. Comtes de Bell-lloch | |
14.30 h | Dinar de gala | Casa Gran (c. Rosés) |
Gran paella a càrrec de Paelles Pepito | Plaça de la Farga | |
Fideuà (amb tiquet) | C. Galileu | |
15.00 h | Arrossada popular | C. Vallespir |
16.00 h | Jocs de taula castellers | C. Comtes de Bell-lloch |
17.00 h | Tarda de jocs | C. Galileu |
17.30 h | Jocs de taula | Casa Gran (c. Rosés) |
Country amb Triangle | C. Guadiana | |
18.00 h | Diada castellera i pilar caminant | Plaça de Bonet i Muixí... |
Visita guiada gratuïta a l'exposició Gala Dalí. Una habitació pròpia a Púbol | MNAC | |
Sardanes amb La Principal del Llobregat | Plaça de la Farga | |
Taller de circ a càrrec de La Sala | C. Finlàndia | |
18.30 h | Gimcana fotogràfica pels racons del barri (C. Papin / C. Rossend Arús) | C. Rossend Arús... |
19.00 h | Tast de vins catalans (a càrrec de Vinarres) | C. Papin |
Tarda infantil amb en Wagner | C. Vallespir de Baix | |
19.30 h | Concert de Xarim Aresté (rock d'autor des de Flix) | C. Rossend Arús |
Olimpíades borinotes (Castellers de Sants) | C. Viriat | |
20.00 h | Tarda nit de salsa-bachata (DJ Deyvis Kimbara) | C. Valladolid |
20.30 h | Sopar de germanor | C. Guadiana |
Lliurament de premis de la gimcana fotogràfica (C. Papin / C. Rossend Arús) | C. Papin | |
21.00 h | Sopar de germanor | C. Sagunt |
21.30 h | Correfoc per a persones adultes | Plaça d'Osca... |
Sopar de germanor | C. Finlàndia | |
Concert de Lansbury (folk) | C. Rossend Arús | |
22.00 h | Concerts amb JoKB (camaleònic), Pepet i Marieta (patxanga) i PlanB DJ | C. Viriat |
Concert del grup Espectres | C. Papin | |
Concert de Sumbats els Marinos | C. Vallespir | |
Traca de fi de festes | C. Robrenyo | |
22.30 h | Ball amb la Discomòbil d'Uri Ferré | Casa Gran (c. Rosés) |
Concert de Luis Washington&co + LA trocamba Matanuska | C. Vallespir de Baix | |
23.00 h | Ball amb el conjunt Krater | C. Alcolea de Baix |
Discomòbil amb DJ Metxes | C. Alcolea de Dalt | |
El Guateque | Plaça de la Farga | |
Ball amb l'orquestra Xarop de Nit | C. Finlàndia | |
Orquestra Mala Vida | C. Galileu | |
Rumba amb Sandunguera i Newitas | C. Guadiana | |
Disco Cocodrilo | C. Robrenyo | |
Orquestra amb el grup Celeste | C. Valladolid | |
23.30 h | Concert de The Tiki Phantoms (rock surfer) | C. Rossend Arús |
Nit de concert amb Crazy Hat | C. Sagunt | |
23.45 h | Concert de Motorpriest | C. Vallespir |
0.00 h | Pirates Rumbersions (versions rumberes d'èxits de tota la vida) | C. Papin |
1.00 h | DJ Luis LeNuit (indie-pop i british-pop) | C. Rossend Arús |
1.30 h | Concert de We Exist Even Dead | C. Vallespir |
2.00 h | Traca de fi de Festa Major | C. Papin |
2.30 h | Tabalers Baketomba percussió i traca final | C. Alcolea de Dalt |
Banda Mandanga | C. Galileu | |
Traca de fi de Festa Major | C. Guadiana | |
Traca, fi de festa i confeti | C. Valladolid | |
Traca final | C. Vallespir |