10.00 h | Gimcana fotogràfica ► Inscripció prèvia Taller de fang per a infants ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
Activitat infantil ► Inscripció prèvia |
C. Robrenyo | |
11.00 h | Jocs d'aigua | Pl. Farga |
Jocs infantils | C. Guadiana | |
12.00 h | Vermut musical | C. Alcolea de Dalt |
Vermut musical amb Eugenio ► Inscripció prèvia |
C. Alcolea de Baix |
|
Vermut musical amb Bóssalo (bossanova) ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
|
Guerra de globus d’aigua |
C. Guadiana |
|
Vermut musical amb DJ Grosz ► Inscripció prèvia |
La Deskomunal |
|
12.30 h | Jocs de taula | Pl. Farga |
13.30 h | Vermut musical funky | C. Guadiana |
16.00 h | Skateboarding & graffitti per a infants a càrrec de Snt4ever, amb xocolatada per als participants. ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
17.00 h | Jocs gegants per a petits i grans a càrrec de Quiràlia (Castellers de Sants) ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Davant l'estació d'autobusos |
Skateboarding & graffitti per a infants a càrrec de Snt4ever, amb xocolatada per als participants. ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
|
17.30 h | Manualitats infantils ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Valladolid |
Visita guiada a l’exposició “Els colors del foc. Hamada-Artigas” Entrada gratuïta i aforament limitat a 20 persones per grup. ► Inscripció prèvia |
Vestíbul del MNAC | |
18.00 h | Jocs infantils amb Mikko Savikko | C. Alcolea de Dalt |
Jocs de taula farguers | Pl. Farga | |
Taller d’ensinistrament caní amb Xavi Rastoll | C. Guadiana | |
Batalla de rap ► Inscripció prèvia com a espectador (exhaurides) |
C. Robrenyo |
|
Contacontes de La Inexplicable amb xocolatada ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Alcolea de Baix |
|
19.00 h | Havaneres a càrrec de Xarxa (rom cremat amb tiquet) ► Inscripció prèvia(exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
Concert de la cantautora Sandra Bautista ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Finlàndia |
|
20.00 h | Actuació de Marta Gin (versions) | C. Guadiana |
Cata de cerveses R115 ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Valladolid |
|
Concert de Gaua i Dalla ► Venda d'entrades |
La Deskomunal |
|
20.30 h | Concert de No Estamos Locos (rumba) | Pl. Farga |
Concerts de Morena Tradipatxanga i de Miquel del Roig ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Davant l'estació d'autobusos |
|
21.00 h | Nit de dones amb DJ Txanga ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Finlàndia |
Concert del grup Triscaidecafobia ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Alcolea de Baix | |
22.00 h | Havaneres amb Mar Brava 4 | C. Alcolea de Dalt |
Nit jove: Fucking Fools i DJ Pinkiflor ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
Pl. Bonet i Muixí |
|
Concert de Van De Bolo | Pl. Farga | |
Concert de Doble X (versions pop-Rock dels 70s, 80s, 90s i 2000s) | C. Guadiana | |
DJ Eudald Selva ► Inscripció prèvia (exhaurides) |
C. Robrenyo |