formatges sols.png
MDM-logo.png
MDM-logo.png
un, dos, tres...
de pagès!
butifarra.png

Àula de mercat

 

 

 

 

aula de mercat 

#mercatdemercats17

 

ELS CUINERS MÉS CONEGUTS EN VIU I ELS TASTOS GUIATS DE LA MÀ D'ESPECIALISTES

 

·DIVENDRES, 20          ·DISSABTE, 21          ·DIUMENGE, 21

 

Activitats gratuïtes amb places limitades i subjectes a modificacions

 

_____________________________________________________

 

divendres, 20 d’octubre

 

 

13.00 - 13.30 h

Del mercat al preciosisme

Abel Sierra- Granja Elena (Barcelona)

 

13.30 - 14.00 h

Cuina familiar evolutiva

David Garcia - Grupo To+ (El Palà de Torroella, Barcelona)

 

14.00 - 14.30 h

Plats de tradició històrica

Sergi de Meià i Adelaida Castells (Barcelona)

 

17.00 - 17.45 h (tast)

Girona Excel·lent, maridatge de mar i muntanya

Pep Nogué, cuiner

 

18.00 - 18.45 h (tast)

Taller de cocktails by Anna de Codorniu
 

 

19.00 - 19.45 h (tast)

260è aniversari Cinzano: història i tast de vermut

Oscar Sadaba, Brand Ambassador Cinzano

 

20.00 - 20.45 h (tast)

Tast xarel·lo Vermell altrament dit Cartoixà de Marina

Francesc Boronat Fernández, enòleg (Agència Catalana Turisme)

 

 

 

Tornar al principi

dissabte, 21 d’octubre

 

12.00 - 12.45 h (tast)

Cheese & Wine- una experiència de tast amb Formatge de Suïssa

Enric Canut, expert formatger

 

13.00 - 13.45 h (tast)

260è aniversari Cinzano: història i tast de vermut

Oscar Sadaba, Brand Ambassador Cinzano

 

14.00 - 14.45 h (tast)

De la terra a la taula

Carlos Cervantes, expert cerveser Estrella Damm

 

16.00 - 16.30 h

Cuinar dumplings xinesos és fàcil

José María Kao i Melian Kao de KAO DIM SUM (Barcelona9

 

16.30 - 17.00 h

Slow Food Barcelona presenta: el Mercat de la Terra

Pere Carrió - El Gat Blau (Barcelona)

Pep Bentulà - Director del Mercat de la Terran

(Agència Catalana de Turisme)

 

17.00 - 17.30 h

Girona Excel·lent, la cuina del territori

Pep Nogué, cuiner

 

17.00 - 17.30 h

Creativitat i records

Germans Castanyé, La Boscana (Bellvís, Lleida)

 

18.00 - 18.30 h

Com tractar els grans productes

Joan Massana i Pere Massana
Cal Peret del Masset (Sant Pau d'Ordal, Barcelona)

 

18.30 - 19.00 h

Posant-li imaginació al mar

Joan Bosch i Arnau Bosh 

Can Bosch (Cambrils, Tarragona)

 

19.00 - 19.30 h

Platets tradicionals amb una volta

Domenico Ungaro - Mediamanga (Barcelona)

 

19.30 - 20.00 h

Receptes d'avis a pares i a fills...

Quim Marqués - Suquet de l'Almirall (Barcelona)

 

20.00 - 20.30 h

Showcooking a càrrec de la Diputació de Barcelona

 

 

20.30 - 21.00 h

La nostra terra és el mar

Estimar - Familia Gotanegra (Barcelona)

 

 

Tornar al principi

 

diumenge, 22 d’octubre

 

12.00 - 13.00 h

Les aules gastronòmiques dels Mercats de Barcelona

Acció amb bloguers per descobrir les 4 aules de cuina dels mercats de la ciutat

 

13.00 - 13.30 h

Clàssics de l'Empordà

Eduard gascons i Marc Gascons

Els Tinars (Llagostera, Girona)

 

13.30 - 14.00 h

Ponència magistral: posant al dia la Cuina Catalana

Ramon Parellada, Marianne Parellada i Ada Parellada

Senyor Parellada i Semproniana (Barcelona)

 

16.00 - 16.45 h (tast)

Les noves tendències del cafè

Xavi Iglesias, formador Barista Marcilla

 

17.00 - 17.45 h (tast)

Suriol, vins i caves ecològics i biodinàmics

Ferran Ureta, enòleg

Agència Catalana de Turisme

 

18.00 - 18.45 h (tast)

Vi de cirera, trencant esquemes
Josep Badell, creador (Diputació de Barcelona)

 

19.00 - 19.45 h (tast)

Aprèn a fer combinats amb Royal Bliss

Sergi Estévez, brand ambassador Coca-Cola

 

20.00 - 20.45 h

De la terra a la taula

Carlos Cervantes, expert cerveser Estrella Damm

 

Tornar al principi