Dilluns 3
Lloc: Espai 3 ulls c / Pedrosa, 16
18 h Vozes
19 h Actuació “ Entrecuerdas “ grup de guitarres del Casal de Barri Trinitat Nova - Somlapera
Organitza: Espai 3 ulls
Dimarts 4
15.15h Cantata de projecte “Desplaçades” per part de l’alumnat de 5è de l’IeTN
Organitza: Espai 3 Ulls
Casal de Barri Trinitat Nova - Somlapera c / Garbí 3
18 h-20 h Representació de l’obra “ Una Obra diferente” Pel grup de Teatre del Casal
Organitza : Casal de Barri Trinitat Nova-Somlapera
Dimecres 5
Lloc: Casal Infantil c / Viŀlareal 7-9
17 h Xocolatada infantil i pallassos
Organitza : Casal Infantil Trinitat Nova
Pati de l‘Espai Benjamí c / Pedrosa 16
19 h Presentació projecte Memòria històrica
Organitza : Espai 3 Ulls
21.00 h Cinema a la fresca ( porteu entrepà per sopar plegats !)
Organitza l’Associació de Veïns i Veïnes
Dijous 6
lloc: Escola Bressol Torre del Rellotge c / Palamós 70
16.30 - 18.30h Espai de Jocs i de Conta Contes
Organitza: EBM i Comissió de Festes
Pati de l‘Espai Benjamí c / Pedrosa,16
16.30 h Berenar de la Gent Gran ( Jardí )
Organitza : Comissió de Festes
17.00 h Festa Jove La Fosca (Pista)
Organitza : Dinamització Jove
Pati de l‘IeTn
19 h Festue
Ogranitza: TUE
Divendres 7
Lloc: Pl. del metro
20 h Swing Caribe i Proyecto Gaitero ( Música Llatina )
Grups dels bucs d’assaig del Casal de Barri Trinitat Nova-Somlapera
21 h Sardinada
21.30 h Txtetxu’s Band (Grup dels bucs)
23 h Enrique Santiago i Banda
01 h DJ Lanrine
Dissabte 8
lloc: Pistes de petanca
9 -14 h Torneig social de petanca
Organitza : Club Petanca Trinitat Nova
Pistes Pl. de L’Amistat
10 h Trinibol
Organitza : Taula Jove
Casa de l’Aigua c / Garbí 2
12 h Orquestra Vozes
Organitza : Casa de l’Aigua Trinitat Nova
12 h Cadena Humana - Unim el metro apropem els barris!
Organitza : La Trini per la mateixa via
c / Chafarinas c / La Fosca
17 h Mostra d’Entitats
c / Chafarinas (davant del mercat)
21 h Sopar “con Traje “
Inscripcions a l'Associació de Veïns i Veïnes de Trinitat Nova c. La Fosca 10
Dimarts i dijous de 18 a 20 h
Divendres de 10 a 12 h
21 h lliurament de premis de cartell i concurs literari
Organitza: Comissió de Festes
21.45 h Bingo Musical
Organitza: Nou Barris Conviu
23 h Actuacions Musicals: Strapeloband i Imrpoviciados
01 h Flamenkawers
Diumenge 9
Lloc: c / Chafarinas
18 h Grup Ilusión
19 h Perro de Paterna ( Sevillanes, balls...)
21 h Correfoc Infantil (*)
21.30 Correfoc Adults (*)
22.30 h FI DE FESTA! ( Pirotècnia ) (*)
Organitza : Bruixes i Bruixots
(*) Pendent de confirmació
ATRACCIONS FIRAIRES: 6-11 DE JUNY (divendres 7, Dia dels nens i nenes: 2 €)
Dilluns 3
Lloc: Espai 3 ulls c / Pedrosa, 16
18 h Vozes
19 h Actuació “ Entrecuerdas “ grup de guitarres del Casal de Barri Trinitat Nova - Somlapera
Organitza: Espai 3 ulls
Dimarts 4
Lloc: Espai 3 ulls c / Pedrosa, 16
15.15h Cantata de projecte “Desplaçades” per part de l’alumnat de 5è de l’IeTN
Organitza: Espai 3 Ulls
Casal de Barri Trinitat Nova - Somlapera c / Garbí 3
18 h-20 h Representació de l’obra “ Una Obra diferente” Pel grup de Teatre del Casal
Organitza : Casal de Barri Trinitat Nova-Somlapera
Dimecres 5
Lloc: Casal Infantil c / Viŀlareal 7-9
17 h Xocolatada infantil i pallassos
Organitza : Casal Infantil Trinitat Nova
Pati de l‘Espai Benjamí c / Pedrosa 16
19 h Presentació projecte Memòria històrica
Organitza : Espai 3 Ulls
21.00 h Cinema a la fresca ( porteu entrepà per sopar plegats !)
Organitza l’Associació de Veïns i Veïnes
Dijous 6
lloc: Escola Bressol Torre del Rellotge c / Palamós 70
16.30 - 18.30h Espai de Jocs i de Conta Contes
Organitza: EBM i Comissió de Festes
Pati de l‘Espai Benjamí c / Pedrosa,16
16.30 h Berenar de la Gent Gran ( Jardí )
Organitza : Comissió de Festes
17.00 h Festa Jove La Fosca (Pista)
Organitza : Dinamització Jove
Pati de l‘IeTn
19 h Festue
Ogranitza: TUE
Divendres 7
Lloc: Pl. del metro
20 h Swing Caribe i Proyecto Gaitero ( Música Llatina )
Grups dels bucs d’assaig del Casal de Barri Trinitat Nova-Somlapera
21 h Sardinada
21.30 h Txtetxu’s Band (Grup dels bucs)
23 h Enrique Santiago i Banda
01 h DJ Lanrine
Organitza : Comissió de Festes
Dissabte 8
lloc: Pistes de petanca
9 -14 h Torneig social de petanca
Organitza : Club Petanca Trinitat Nova
Pistes Pl. de L’Amistat
10 h Trinibol
Organitza : Taula Jove
Casa de l’Aigua c / Garbí 2
12 h Orquestra Vozes
Organitza : Casa de l’Aigua Trinitat Nova
12 h Cadena Humana - Unim el metro apropem els barris!
Organitza : La Trini per la mateixa via
c / Chafarinas c / La Fosca
17 h Mostra d’Entitats
Organitza : Comissió de Festes
c / Chafarinas (davant del mercat)
21 h Sopar “con Traje “
Inscripcions a l'Associació de Veïns i Veïnes de Trinitat Nova c. La Fosca 10
Dimarts i dijous de 18 a 20 h
Divendres de 10 a 12 h
21 h lliurament de premis de cartell i concurs literari
Organitza: Comissió de Festes
21.45 h Bingo Musical
Organitza: Nou Barris Conviu
23 h Actuacions Musicals: Strapeloband i Imrpoviciados
01 h Flamenkawers
Organitza: Comissió de Festes
Diumenge 9
Lloc: c / Chafarinas
18 h Grup Ilusión
19 h Perro de Paterna ( Sevillanes, balls...)
Organitza: Comissió de Festes
21 h Correfoc Infantil (*)
21.30 Correfoc Adults (*)
22.30 h FI DE FESTA! ( Pirotècnia ) (*)
Organitza : Bruixes i Bruixots
(*) Pendent de confirmació
ATRACCIONS FIRAIRES: 6-11 DE JUNY (divendres 7, Dia dels nens i nenes: 2 €)