38a edició del Torneig d'Històrics del Futbol Català
Traductor de
:
Horarios
Días | Horas | Preus | Observaciones | |
---|---|---|---|---|
De dilluns a dijous |
a les 18.00 h,
a les 19.00 h i a les 20.00 h |
Entrada general de: 5 a 15 €
Entrada general de: 10 € un dia
Socis/sòcies clubs de futbol de Catalunya: 5 €
Pack 1 euro per partit: 15 € (per 15 euros podràs viure els 15 partits que ofereix el Torneig d’Històrics masculí)
Totes les entrades es podran comprar a l’accés al camp del FC Martinenc |
Partits |
|
Dissabte |
a les 18.00 h i
a les 20.00 h |
Semifinals |
||
Diumenge |
a les 18.00 h |
Final |
Camp de Futbol
- Dirección:
- C Telègraf, 31*45
- Districto:
- Horta-Guinardó
- Barrio:
- el Guinardó
- Ciudad:
- Barcelona
La 38a edició del Torneig d’Històrics del Futbol Català en categoria masculina.
Del 29 de juliol al 4 d’agost es disputarà el campionat masculí, que tornarà a reunir dotze equips destacats del futbol català. Són tres conjunts de Segona RFEF (Europa, Sant Andreu i Olot), cinc de Tercera (L’Hospitalet, Badalona, Prat, Tona i Montañesa), un de Lliga Elit (Horta) i tres de Primera Catalana (Sants, Martinenc i Júpiter). Les quatre primeres jornades es dedicaran a la fase de grups, les semifinals es disputaran el dissabte 3 d’agost i la gran final serà el diumenge 4. Per tant, la jornada de descans queda fixada per al divendres 2 d’agost.
Com ve sent habitual, es disputaran quatre fases de grups de tres equips, amb partits de 45 minuts entre ells. En aquesta primera fase, els primers partits de cada jornada començaran a les 18 h. En canvi, les semifinals i la final tindran la durada habitual de 90 minuts.
Dilluns, 29 de juliol des de les 18 h, Grup 1 – Triangular de 45 minuts.
UE Sant Andreu
CF Badalona
UE Sants
Dimarts, 30 de juliol des de les 18 h, Grup 2 – Triangular de 45 minuts.
UE Olot
UE Tona
UA Horta
Dimecres, 31 de juliol des de les 18 h, Grup 3 – Triangular de 45 minuts
CE Europa
CF Montañesa
CE Júpiter
Dijous, 1 d’agost des de les 18 h, Grup 4 – Triangular de 45 minuts.
CE l’Hospitalet
AE Prat
FC Martinenc
Dissabte, 3 d’agost – Semifinals (semifinals i final amb partits de 90′)
18h Guanyador G1 – Guanyador G2
20h Guanyador G3 – Guanyador G4
Diumenge, 4 d’agost – Final
18h Guanyador SF1 – Guanyador SF2