10.00 h |
Fira d'artesans (tot el dia, fins a les 20 h) |
C. Galileu |
|
Fira d'artesania i alimentació (durant tot el dia) |
C. Vallespir de Baix |
|
Gimcana infantil |
C. Robrenyo |
|
|
|
10.30 h |
Campionat de dobles d'escacs |
C. Guadiana |
|
Jocs infantils |
Pl. Farga |
|
Jocs de taula |
|
|
|
|
11.30 h |
Patxanga de futbol |
C. Finlàndia |
|
|
|
10.30 h |
Repic de campanes manual |
Església Santa Maria de Sants |
11.00 h |
Ofrena floral a Sant Bartomeu (i pilar dels Castellers de Sants) |
|
12.15 h |
Missa solemne en honor de Sant Bartomeu |
|
|
|
|
11.00 h |
Gimcana fotogràfica (comissions de Sagunt, Papin i Guadiana) |
Inici al c. Papin |
|
Xocolatada infantil |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
12.00 h |
Ofrena floral a Sant Bartomeu i vermut mariner |
Mercat de Sants |
|
Jocs de ciència a càrrec de l'IBEC |
C. Alcolea de Baix |
|
Pintem bosses: porta la teva samarreta blanca que la pintarem |
C. Alcolea de Dalt |
|
|
|
12.30 h |
Presentació del recull poètic '7 Ales de Mots i 1 Vol de So' |
C. Sagunt, 99 |
|
|
|
13.45 h |
Botifarrada |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
14.00 h |
Sardinada |
C. Valladolid |
|
|
|
17.00 h |
Xocolatada |
C. Finlàndia |
|
Berenar per als avis i àvies amenitzat amb el grup Guateque |
Pl. Farga |
|
|
|
18.00 h |
Taller de dansa urbana amb Brodas Bros. (inscripcions a la Biblioteca) |
Ptge. Vapor Vell |
|
Presentació del llibre 'El secret de la faixa" amb síndria i meló (Castellers de Sants) |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
Xocolatada |
C. Alcolea de Baix |
|
Xicana: una gran pallassa |
C. Finlàndia |
|
Kali Teatre: 'Rigoberta i Windigo' (per a infants entre 6 i 12 anys) |
C. Papin |
|
Batalla de hip-hop |
C. Robrenyo |
|
Contacontes a càrrec de la Ciutat Invisible |
C. Valladolid |
|
Classes i mostra de ball d'U-Dance |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
18.30 h |
Contacontes amb La Inexplicable |
C. Alcolea de Baix |
|
Berenar i actuació infantil |
C. Alcolea de Dalt |
|
Jocs amb Sants-Niggurath |
C. Sagunt |
|
Presentació del recull poètic '7 Ales de Mots i 1 Vol de So' |
C. Sagunt, 99 |
|
|
|
19.00 h |
Animació infantil a càrrec de PolNord (Castellers de Sants) |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
|
|
19.30 h |
Electro Guadiana vol.II: DJ PauMSR |
C. Guadiana |
|
|
|
20.00 h |
Sopar de Frankfurt |
C. Alcolea de Baix |
|
|
|
21.00 h |
Nit Jove: teloner |
C. Alcolea de Baix |
|
Sardinada "al espeto" |
C. Galileu |
|
Sopar de barquetes |
C. Sagunt |
|
Rumba amb Arrels de Gràcia |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
21.30 h |
Nit Jove: Endurance & Victor Segundo |
C. Alcolea de Baix |
|
Monòlegs amb Vanessa Lokiu, Andrea Farina i Irene Minovas |
C. Papin |
|
Drag xou + monòleg |
C. Valladolid |
|
El Sobrino del Diablo |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
22.00 h |
Electro Guadiana vol.II: Ameba presenta Alocassia |
C. Guadiana |
|
DJ TT Tinet |
Pl. Farga |
|
|
|
22.30 h |
Concerts de Poor Tràmit (hip-hop i rap) i Xavi Sarrià (ska-punk-rock) (Castellers de Sants) |
Pl. Can Climent |
|
Nit Jove: Fleks |
C. Alcolea de Baix |
|
Nit de festa amb Rockpública |
C. Finlàndia |
|
|
|
23.00 h |
Concert de The Confident i The Farsants |
C. Alcolea de Dalt |
|
Nit de rumba amb Sandunguera |
C. Galileu |
|
Top hits & remember amb Moncho & Eudald Selva |
C. Robrenyo |
|
PD Xarxa Cat & Allioli Olé |
C. Sagunt |
|
MotorPriest |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
23.30 h |
Nit Jove: Mario Sonando |
C. Alcolea de Baix |
|
DJ Deivid Petardeo |
C. Valladolid |
|
New Brand Band |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
23.45 h |
Concert de Guateque |
Pl. Farga |
|
|
|
0.00 h |
Nit de festa amb Los Suplentes |
C. Finlàndia |
|
Electro Guadiana vol.II: Màrius Tiberian |
C. Guadiana |
|
|
|
0.30 h |
Nit Jove: DJ |
C. Alcolea de Baix |
|
Nit de rumba amb The Sants |
C. Galileu |
|
Wiwi Band |
C. Vallespir de Baix |