10.30 h |
Jocs infantils |
Pl. Farga |
|
|
|
11.00 h |
8a Batalla Ninja (comissions de Guadiana, Papin i Sagunt) |
Jardins de Can Mantega |
|
Jocs de fusta a càrrec dels Jocs de Ca la Padrina |
C. Alcolea de Baix |
|
Taller per a persones adultes a càrrec de la Terrissa |
C. Galileu |
|
Taller infantil "Fes la teva grua" |
C. Sagunt |
|
Jocs per a tots els públics |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
12.00 h |
Vermut + pinxos + música. El Campionat de parxís. |
C. Alcolea de Baix |
|
|
|
12.30 h |
Vermut musical amb Los Pelos del Gato |
C. Finlàndia |
|
|
|
14.00 h |
Botifarrada popular (amb tiquet) |
C. Alcolea de Dalt |
|
|
|
17.00 h |
Activitat infantil "Pintem un mural" |
C. Robrenyo |
|
Jocs de taula a càrrec de Nucli |
C. Valladolid |
|
|
|
17.30 h |
Recital poètic: 'Versant camins' |
Pl. Farga |
|
|
|
18.00 h |
Mostra de dansa irlandesa amb Nuala Irish Dancers |
C. Finlàndia |
|
Torneig de dominó |
C. Robrenyo |
|
Sardanes amb la cobla La Principal del Llobregat |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
17.30 h |
Ballada de sardanes amb la Cobla Rambles |
Parc de l'Espanya Industrial |
18.30 h |
Concert de Lalilarumba i els Yatusabes |
|
19.30 h |
Lliurament de premis del Concurs de guarniment de carrers |
|
|
|
|
19.00 h |
Havaneres i rom cremat amb el grup Montjuïc |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
19.30 h |
Havaneres amb Les Anxovetes |
C. Guadiana |
|
|
|
20.00 h |
Concert folk amb Hugo Franco i Manu Sabaté |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
Havaneres |
C. Robrenyo |
|
Concurs de truites |
C. Valladolid |
|
|
|
21.00 h |
Sopar de pizzes |
C. Sagunt |
|
|
|
22.00 h |
Concerts de Pepet i Marieta (mestissatge) i Préssecks (versions de Disney) (Castellers de Sants) |
Pl. Can Climent |
|
DJ Eugeni |
C. Alcolea de Baix |
|
DJ Jordi Sayol (música dels 60, 70 i 80) |
C. Galileu |
|
Guadiana rumbera: Aire! |
C. Guadiana |
|
DJ Picantillo |
Pl. Farga |
|
El Sobrino del Diablo + banda |
C. Valladolid |
|
Hip Horns Brass Collective |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
22.30 h |
Tifus Punk & The Pink Punk |
C. Sagunt |
|
|
|
23.00 h |
Rock amb el grup Soundcrack |
C. Alcolea de Dalt |
|
Espectacle de música afrollatina amb Sergi Shine |
C. Finlàndia |
|
Música dels 80 |
C. Robrenyo |
|
Ball amb The Sants |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
23.30 h |
Aurelie Tatard (house techno) |
C. Guadiana |
|
|
|
23.45 h |
Concert de Mala Vida |
Pl. Farga |
|
|
|
0.00 h |
PD Miguelito Superstar (Fundación Tony Manero) |
C. Vallespir de Baix |