10.00 h |
Fira d'artesans (tot el dia, fins a les 20 h) |
C. Galileu |
|
|
|
10.30 h |
Jocs de taula |
Pl. Farga |
|
Jocs infantils |
|
|
Jocs gegants amb Activijoc |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
11.00 h |
Escape room per a infants |
C. Robrenyo |
|
Taller infantil de graffiti |
C. Sagunt |
|
|
|
11.30 h |
Escape room amb La Estrambòtica |
C. Finlàndia |
|
|
|
12.00 h |
Vermut musical amb Abast |
C. Sagunt |
|
|
|
12.30 h |
Vermut musical |
C. Finlàndia |
|
|
|
14.00 h |
Dinar de mandonguilles |
C. Alcolea de Baix |
|
Fideuà popular (amb tiquet) |
C. Alcolea de Dalt |
|
Botifarrada i jocs de taula (tiquets al local de la Comissió) |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
16.00 h |
Concert de Lauzeta (duet de folk) i Pomada |
C. Alcolea de Baix |
|
|
|
17.00 h |
Taller d'iniciació a la rumba (guitarra i caixó amb GipsyIvan) |
C. Valladolid |
|
|
|
17.30 h |
Xocolatada infantil amb el mag Xurret |
Pl. Farga |
|
Acte LGTBI+ |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
18.00 h |
Ruta històrica per Sants. Inscripcions en línia |
Seu del Districte |
|
Taller d'iniciació al graffiti (Castellers de Sants) |
C. Comtes de Bell-lloc |
|
Celebració del 40è aniversari amb carrers i entitats |
C. Alcolea de Dalt |
|
Baixa el teu joc de taula i juga a la fresca |
C. Finlàndia |
|
Jocs amb Sants-Niggurath |
C. Papin |
|
Batalla de cançons |
C. Robrenyo |
|
|
|
18.30 h |
Havaneres amb el grup Xarxa |
C. Sagunt |
|
Concert de Marc Dantuvi per a la canalla rumbera |
C. Valladolid |
|
|
|
19.00 h |
Taller de sexy dance, a càrrec de Lara Pasarín |
C. Guadiana |
|
|
|
19.30 h |
Mostra de dansa de l'alumnat de l'Escola Flamenca |
Pl. Farga |
|
|
|
20.00 h |
Assaig al carrer (Castellers de Sants) |
Pl. Can Climent |
|
Sopar d'hamburgueses (amb opció vegetariana) |
C. Guadiana |
|
|
|
18.30 h |
The ScaleDogs (tarda de concerts amb l'Ona de Sants) |
C. Galileu |
19.45 h |
Brigada Cobalto |
|
21.00 h |
Vollproff |
|
22.30 h |
Puerta 104 |
|
0.00 h |
Sin Compromiso |
|
1.30 h |
Metall Fort |
|
|
|
|
20.30 h |
Quiz temàtic |
C. Guadiana |
|
Jam rumbera amb GipsyIvan |
C. Valladolid |
|
|
|
21.00 h |
Fideuada popular |
C. Sagunt |
|
|
|
21.30 h |
Preachers |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
22.00 h |
Guadiana Rocks: Blacksmoke |
C. Guadiana |
|
DJ Eugeni Carrió |
Pl. Farga |
|
Concert de Giravolt (folk) |
C. Papin |
|
Nit punk: Ratpenat |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
22.30 h |
Orquestra Urbanband |
C. Alcolea de Baix |
|
Concert de David Canal amb tota la banda al complet |
C. Valladolid |
|
|
|
23.00 h |
Concerts de KM0 (mestissatge festiu), Al·lèrgiques al Pol·len (pop) i PDRenatas (Castellers de Sants) |
Pl. Can Climent |
|
Concert de Track's Bar |
C. Alcolea de Dalt |
|
Christian Cevallos & Eudald Selva & Brais |
C. Robrenyo |
|
Les Forasteritas & Niña Mai |
C. Sagunt |
|
|
|
23.30 h |
Nit de festa amb DJ Txanga |
C. Finlàndia |
|
Concert de Pascual & els Desnatats (versions a càrrec de membres de la Terrasseta de Preixens) |
C. Papin |
|
Nit punk: The Capaces |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
23.45 h |
Guadiana Rocks: Motorpriest |
C. Guadiana |
|
|
|
0.00 h |
Top Band |
C. Vallespir de Dalt |
|
|
|
0.30 h |
DJ Devi |
C. Valladolid |
|
|
|
1.00 h |
Insershow |
C. Vallespir de Baix |
|
|
|
1.30 h |
La Noche Quilombera |
C. Guadiana |