El recorregut que farà serà: Inici a la plaça Sarrià, carrer Major de Sarrià, carrer Ramon Miquel i Planas, carrer Sagrat Cor, carrer Clos de San Francesc, Pedró de la Creu, Avda. Josep V. Foix, C. Vives i Tuto, Fontcoberta, Capitan Arenas, Francesc Carbonell,P. Sant Joan Bosco, C. Manel de Falla, C. Capitan Arenas, Francesc Carbonell, Benet Mateu, Plaça Artòs, Plaça Josep Obiols, Major de Sarrià i finalització a la plaça Sarrià.
L’horari del trenet serà de 10.30 a 20 hores amb descans entre les 14 i 16.30 hores. Menys el dia 31 que funcionarà durant al mati.