PROGRAMACIÓ SETMANA 19
El Dirty
EL DIRTY EUROVISIÓN - SALA 1. PURPUR & PEROTUTEHASVISTO + LA WALDORF + DANCERS
EL SUCIO - SALA 2. JACK DAFONS + DJ SETAQUEHABLA + DANCERS
EL DIRTY - SALA 3. LA SHADY
EL DIRTY - SALA 5. MIREIA DG + MR. GEORGE COSTANZA
Mandanga
MAIN DE HITS - SALA 1. MR. GEORGE COSTANZA + BLUEBAY + MR. MAJESTYK
PERREO ROOM - SALA 2. DJ SETAQUEHABLA + DYLAN LORENZO DJ + MARIA NOSQUEPONER
MANDANGA - SALA 3. KARAOKE ROOM
LA ELECTRÓNICA - SALA 5. CARLOS BAYONA DJ + SANDAL BOCHE
Fuego
FUEGO - SALA 1. JARREAU VANDAL + DIRTILARITA + DRIZZYCLARE
FUEGO - SALA 2. TORO: SEVYN 00000 + VENETTA + SOFTCHAOS + ENGALANAN + VISUALS BY WICBOYX
FUEGO - SALA 3. LA BLACKIE LIVE + ALBERT REI + KAY SLAPS & JAY CALABRIA
FUEGO - SALA 4. VLEX: FELICITA [LIVE] + LAFRANCESSSA + DJ VALENTINA
FUEGO - SALA 5. AITHO: JUST KIDDIN' + FOBYS + ALBERTO COSTA
LA 1
LA 1 - SALA 1. LULAH FRANCS + DJ2D2 + GERMAN ZITO
POP BAR - SALA 4. CARLOS BAYONA DJ + JON & MONIQUE
VíBORA - SALA 5. VíBORA: BZZHOUND + DEMONIA + ANDRAIA
HUMAN
HUMAN - SALA 3. INTIMATE JOURNEYS 'UNDERWATER FOREST': GIGI FM GUIDED MEDITATION & 8-HOUR SET
HUMAN - SALA 2. REGAL + LOLA KAY
LOLITA - SALA 3. GIGI FM
Iconiqa
ICONIQA - SALA 1. ICONIQA 5: SYMONE + PITITA
PROGRAMACIÓ SETMANA 19
El Dirty
EL DIRTY EUROVISIÓN - SALA 1. PURPUR & PEROTUTEHASVISTO + LA WALDORF + DANCERS
EL SUCIO - SALA 2. JACK DAFONS + DJ SETAQUEHABLA + DANCERS
EL DIRTY - SALA 3. LA SHADY
EL DIRTY - SALA 5. MIREIA DG + MR. GEORGE COSTANZA
Mandanga
MAIN DE HITS - SALA 1. MR. GEORGE COSTANZA + BLUEBAY + MR. MAJESTYK
PERREO ROOM - SALA 2. DJ SETAQUEHABLA + DYLAN LORENZO DJ + MARIA NOSQUEPONER
MANDANGA - SALA 3. KARAOKE ROOM
LA ELECTRÓNICA - SALA 5. CARLOS BAYONA DJ + SANDAL BOCHE
Fuego
FUEGO - SALA 1. JARREAU VANDAL + DIRTILARITA + DRIZZYCLARE
FUEGO - SALA 2. TORO: SEVYN 00000 + VENETTA + SOFTCHAOS + ENGALANAN + VISUALS BY WICBOYX
FUEGO - SALA 3. LA BLACKIE LIVE + ALBERT REI + KAY SLAPS & JAY CALABRIA
FUEGO - SALA 4. VLEX: FELICITA [LIVE] + LAFRANCESSSA + DJ VALENTINA
FUEGO - SALA 5. AITHO: JUST KIDDIN' + FOBYS + ALBERTO COSTA
LA 1
LA 1 - SALA 1. LULAH FRANCS + DJ2D2 + GERMAN ZITO
POP BAR - SALA 4. CARLOS BAYONA DJ + JON & MONIQUE
VíBORA - SALA 5. VíBORA: BZZHOUND + DEMONIA + ANDRAIA
HUMAN
HUMAN - SALA 3. INTIMATE JOURNEYS 'UNDERWATER FOREST': GIGI FM GUIDED MEDITATION & 8-HOUR SET
HUMAN - SALA 2. REGAL + LOLA KAY
LOLITA - SALA 3. GIGI FM
Iconiqa
ICONIQA - SALA 1. ICONIQA 5: SYMONE + PITITA