Àrea de Drets Socials, Cultura, Educació i Cicles de Vida
PROGRAMACIÓ SETMANA 23
El Dirty
EL DIRTY CORPORATE - SALA 1. PURPUR & PEROTUTEHASVISTO + LA WALDORF + DANCERS
EL SUCIO - SALA 2. JACK DAFONS + DJ SETAQUEHABLA + DANCERS
LA SHADY - SALA 3. ALEX MARTEEN
LITTLE SUCIO - SALA 4. MIREIA DG
Mandanga
MAIN DE HITS - SALA 1. MANDANGA RAINBOW PARTY - BLUE EDITION: SIRIA DJ + MR. GEORGE COSTANZA + MR. MAJESTYK
PERREO ROOM - SALA 2. LA SOFY + DEMONIA + DYLAN LORENZO DJ
MANDANGA - SALA 3. KARAOKE ROOM
MANDANGA - SALA 4. EL PERREÍTO
LA ELECTRóNICA - SALA 5. CARLOS BAYONA DJ + BULLY DJ
Fuego
FUEGO - SALA 1. PRESTIGE PAK: HANDSOME ROB + ARCHITECT + LIL C + LAGOON FEMSHAYMA [POWERED BY: GREENLIGHT SOUND SYSTEM]
FUEGO - SALA 2. STARINA: DJ G2G + YESSI PERSE + SUPERRESERVAO [LIVE] + AKIRA + KANTI
FUEGO - SALA 3. PIXEL: ALBXROTO [LIVE] + GITANO DEL FUTURO + BONBONRIBBON69
FUEGO - SALA 4. ASTRAL RADIO SHOW
FUEGO - SALA 5. DEPRERREO: ALEROJ + L'MIRANDA + AZOMBIKE
LA 1
LA 1 - SALA 1. VLADIMIR CAUCHEMAR + DJ2D2
LA 1 - SALA 4. PEROTUTEHASVISTO + PURPUR
VíBORA - SALA 5. DJ COT CARDILLO Y DJ MOMMY YANKEE + LA SOFY
HUMAN
HUMAN - SALA 2. DJRUM + EHUA B2B TOMA KAMI + JUST CLAUDIA
LOLITA - SALA 3. NO_STONE: RAMA + ASSYOUTI + DJSPORT + JEHIA
PROGRAMACIÓ SETMANA 23
El Dirty
EL DIRTY CORPORATE - SALA 1. PURPUR & PEROTUTEHASVISTO + LA WALDORF + DANCERS
EL SUCIO - SALA 2. JACK DAFONS + DJ SETAQUEHABLA + DANCERS
LA SHADY - SALA 3. ALEX MARTEEN
LITTLE SUCIO - SALA 4. MIREIA DG
Mandanga
MAIN DE HITS - SALA 1. MANDANGA RAINBOW PARTY - BLUE EDITION: SIRIA DJ + MR. GEORGE COSTANZA + MR. MAJESTYK
PERREO ROOM - SALA 2. LA SOFY + DEMONIA + DYLAN LORENZO DJ
MANDANGA - SALA 3. KARAOKE ROOM
MANDANGA - SALA 4. EL PERREÍTO
LA ELECTRóNICA - SALA 5. CARLOS BAYONA DJ + BULLY DJ
Fuego
FUEGO - SALA 1. PRESTIGE PAK: HANDSOME ROB + ARCHITECT + LIL C + LAGOON FEMSHAYMA [POWERED BY: GREENLIGHT SOUND SYSTEM]
FUEGO - SALA 2. STARINA: DJ G2G + YESSI PERSE + SUPERRESERVAO [LIVE] + AKIRA + KANTI
FUEGO - SALA 3. PIXEL: ALBXROTO [LIVE] + GITANO DEL FUTURO + BONBONRIBBON69
FUEGO - SALA 4. ASTRAL RADIO SHOW
FUEGO - SALA 5. DEPRERREO: ALEROJ + L'MIRANDA + AZOMBIKE
LA 1
LA 1 - SALA 1. VLADIMIR CAUCHEMAR + DJ2D2
LA 1 - SALA 4. PEROTUTEHASVISTO + PURPUR
VíBORA - SALA 5. DJ COT CARDILLO Y DJ MOMMY YANKEE + LA SOFY
HUMAN
HUMAN - SALA 2. DJRUM + EHUA B2B TOMA KAMI + JUST CLAUDIA
LOLITA - SALA 3. NO_STONE: RAMA + ASSYOUTI + DJSPORT + JEHIA